OD PROJEKTU DO DRUKU

Projektowanie
Graficzne

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie projektowania graficznego oraz wydruku waszych materiałów reklamowych. Gwarantujemy wysoką jakość projektów i wydruków przy przystępnej cenie.
Zrealizujemy każdy projekt – od wizytówki do książki. Zajmujemy się również niestandardowymi projektami – jeśli masz pomysł, zrealizujemy go!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co zaprojektujemy?

Staramy sie obsługiwać naszych klientów kompleksowo. Tworzymy całe identyfikacje wizualne firm, ale także projektujemy prostsze formy takie jak broszury, ulotki, wizytówki, tabliczki, papiery firmowe i wiele innych. W projektowaniu cenimy sobie czystość i minimalizm.

k

Poligrafia

Projektujemy teczki ofertowe, ulotki, wizytówki, plakaty oraz inne materiały poligraficzne. Na etapie projektowania doradzimy jaką technologię druku wybrać.

Identyfikacja

Identyfikacja wizualna firmy to jedne z najważniejszych i podstawowych narzędzi,
pozwalające w skuteczny sposób kreować markę czy pozycję firmy na rynku.

Strony Internetowe

Projektujemy funkcjonalne i estetyczne strony internetowe. Zamowisz u nas zarówno prostą wizytówkę internetową jak i sklep internetowy.

Projekt logo

Tworzymy unikalne projekty logotypów, ktore staja sie podstawa identyfikaji Państwa firmy. 

Elementy graficzne

Opracowujemy elementy graficzne do stron oraz do aplikacji moblinych.

Optymalizacja

Optymalizujemy koszty produkcji materiałów reklamowych. Drogo nie zawsze znaczy dobrze.

Projektowanie graficzne

Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna firmy to jedne z najważniejszych i podstawowych narzędzi, pozwalające w skuteczny sposób kreować markę czy pozycję firmy na rynku. Niestety bardzo często zaniedbywane lub zupełnie pomijane nawet przez duże firmy. Zdarza się, że całkiem duża firma nie posiada identyfikacji wcale, w efekcie jej materiały promocyjne
(ulotki, teczki reklamowe itd) znikają wśród konkurencji i nie stanowią tak dużego przebicia jak mogłyby…

Identyfikacja wizualna firmy powinna być dobrze przemyślana, to ona jest znakiem rozpoznawczym
dla klientów, wyróżniającym nas od konkurencji.

Posiadanie logotypu to oznaka profesjonalizmu

czy  samo logo wystarczy?

Podstawą identyfikacji wizualnej jest znak i logotyp. To od niego zaczyna sie komunikat – kim jesteśmy, co robimy, jak robimy i do kogo skierowana jest nasza oferta lub produkt.
Logotyp stanowi oparcie dla całego systemu identyfikacji naszej firmy. Na całościowy system składa się wiele czynników takich jak: logotyp, kolorystyka, typografia, papier firmowy, akcydensy oraz kilka innych rzeczy. Dzięki identyfikacji, firma buduje pozytywne relacje
z odbiorcami, czasem jest ważniejsza od samego produktu, ponieważ klient może się z nią utożsamiać i czuć się wyróżniony. Logo to dopiero początek.

Projekt logotypy

Logo wykonane mobilnej myjni Detailers – autokosmetyka i detailing.

Opinie naszych klientów

Staramy się dostarczać nasze usługi na najwyższym poziomie. Większość naszych zleceń pochodzi z polecenia, co chyba najlepiej świadczy o naszym profesjonalizmie oraz o zadowoleniu klientów.

Zaproszenia ślubne wyszły nieziemsko, cena mnie pozytywnie zaskoczyła za taką jakość. Co najważniejsze to doradztwo, jakie otrzymałam podczas wyboru techniki wykonania. Wszystko zostało mi opisane dokładnie, ile będzie kosztować i jakie mamy możliwości, aby wyszło dobrze, a opcji było sporo 🙂

Natalia Z.

zaproszenia ślubne, Osoba prywatna

Świetne studio, super współpraca, pełna profeska, polecam

Mike Z.

Osoba prywatna

Profesjonalnie, rzetelnie i szybko – czegóż chcieć więcej? Super miła i kompetentna obsługa! Firma godna polecenia!.”

Beata R.

Marketing, Projektowanie graficzne

Miejsce godne polecenia! Projekt zostal zrealizowany bardzo szybko a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Obsluga rzetelna i bardzo fachowa.

Kinga Ś.

Projektowanie graficzne, logistyka

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!
NAPISZ DO NAS!

Masz ochotę nawiązać z nami współpracę,  masz pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej cenie wykonamy dla Ciebie projekt lub sesję fotograficzną. Nie wiesz jak przygotować pliki do druku. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.