Fotografia

Fotografią pasjonujemy się od ponad 12 lat, a na koncie mamy wiele wykonanych zdjęć i sesji. Działamy na terenie trójmiasta,
ale gdy wymaga tego sytuacja pakujemy sprzęt i ruszamy w drogę. Sesje fotograficzne wykonujemy u klienta i we własnym studio. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu co pozwala nam na uzyskanie niesamowitych efektów.

01
Fotografia produktowa

Fotografia Produktowa

W czasach sklepów internetowych nikomu nie trzeba mówić jak ważna jest fotografia produktowa. To dzięki dobrym zdjęciom produktów
nasz produkt sprzedaje sie lepiej.W skrócie: „Fotografia produktowa ma za zadanie zwrócić uwagę na sprzedawany produkt oraz jego sprzedanie w atrakcyjnej cenie.”

Lepsza fotografia produktu = lepsza sprzedaż produktu.

Fotografia produktowa
Fotografia produktowa
02
Fotografia produktowa

Fotografia wnętrz

Jesteś architektem wnętrz lub poprostu chcesz sprzedać nieruchomość?
Fotografujemy aranżacje wnętrz, domy, mieszkania, i inne obiekty architektonioczne

03
Renowacja Fotografii

Renowacja Fotografii

Jeśli posiadasz stare fotografie – zniszczone, podarte, pobrudzone lub wyblakłe, nie mające już dawnej świetności – pomożemy Ci je odzyskać. Renowacja fotografii przeprowadzana jest na cyfrowej kopii dostarczonego przez Państwa zdjęcia, dlatego nie ma obawy, że oryginalne zdjęcie zostanie narażone na dodatkowe uszkodzenia..

Renowacja Fotografii
Kolorowanei fotografii
04
Kolorowanei fotografii

Kolorowanie fotografii

Przywracamy do życia stare czarno białe fotografie. Nie korzystamy z żadnych gotowych algortmów do koloroania fotogarfii, dlatego masz pewnośc, że kolory i jakos gotowego zdjęcia bedzie wysokiej jakości.

Kilka naszych zdjęć

Po więcej naszych fototgrafii zapraszamy do galerii.

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!
NAPISZ DO NAS!

Masz ochotę nawiązać z nami współpracę,  masz pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej cenie wykonamy dla Ciebie projekt lub sesję fotograficzną. Nie wiesz jak przygotować pliki do druku. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.