183Studio
Drukarnia

Posiadamy szeroki wachlarz usług poligraficznych. Wykonujemy wydruki średnionakładowe oraz niskonakładowe, zamówisz u nas druk cyfrowy oraz offsetowy, a takze druk na materiałach nietypowych takich jak szkło, plexi, sklejka, PCV, płyty piankowe i wiele innych. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagajacych klientów ciagle poszerzamy naszą ofertą o nowe usługi i produkty.

Wybierając nasze usługi możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie przy realizacji projektów.

Wysoka jakość to nasz największy atut.

Wizytówki z lakierem selektywnym

Wysokiej jakości wizytówki offsetowe drukowane na papierze kredowym 350gsm. Laminowane folią matową lub soft i lakierowane wybiórczo. 

Wizytówki barwione w masie

Jedne z najbardziej ekskluzywnych wizytówek dostępnych na rynku. WIzytówki barwione w masie cechuje bardzo wysoka jakość papieru Inspira 360gsm, który barwiony jest już podczas produkcji.

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z podstawowych środków promocji Twojej firmy w kontakcie bezpośrednim. Możliwości drukarni pozwalają nam na produkcję teczek o nietypowych kształtach, wzorach i wykończeniach.

Nasze Produkty

Wizytówki

Wizytówki

Teczki ofertowe

Ulotki

Torby reklamowe

Etykiety i nalepki

Papier firmowy

Ulotki składane

Plakaty

Koperty

Torby reklamowe

Etykiety i nalepki

Kalendarze

Oprócz powyższych produktów, zamówisz u nas druk w technologii UV na sztywnych materiałach takich jak pleksi, PCV, Tu-bond, płyty piankowe, a także druk na foliach samoprzylepnych białych i przezroczystych. Druk UV wyróżnia się możliwością druku białym kolorem. jako osobny kolor lub poddruk.
Praktycznie wszystkie materiały możemy wyciąć w dowolnym kształcie.

Druk UV na sztywnych materałach

Tabliczki informacyjne
Oznakowanie budynków
Lico kasetonu
Druk do podświetleń
Fotografie wielkoformatowe

Lakiery UV 

Uszlachetniamy wydruki kilkoma rodzajami uszlachetnień w tym lakierem UV wypukłym lub płaskim.

Druk UV wypukły najlepiej sprawdzi sie na folii Soft Mat.

Druk UV na foliach

Reklama na szyby
Etykiety
Dowolne kształty
Naklejki

Lakier Liquid Gold i Silver

W ofercie równiez druk złotym
lakierem wypukłym. Doskonaly na wizytowki czy zaproszenia.
Doskonale wygląda na papierach barwionych w masie.

Druk offsetowy

Ulotki
Plakaty
Wizytówki
Teczki ofertowe
Katalogi

Druk wielkoformatowy

Druk UV oraz druk solwentowy na
szerokiej gamie materiałow takich jak folie, papiery, fototapety, banery.
Druk lateksowy 6 kolorowy najwyższej jakości.

Jak przygotować pliki do druku

Przygotowanie plików do druku

Wszystkie informacje dotyczące przygotowania plików do druku znajdzieśz pod tym linkiem
Przygotowanie Plików Do Druku

Znajdzieśz tu gotowe makiety i szablony do druku. Oraz specyfikację poszczególnych technologii. Ponieważ obsługujemy naszych klietów kompleksowo, możesz zlecić nam przygotowanie materialów do druku
aby mieć pewność, że zlecony nakład zostanie prawidłowo wydrukowany. Jeśli potrzebujesz pomocy w samodzielnym przygotowaniu pliku daj nam znać. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Wszystkie pliki są sprawdzane przed produkcją, tak aby mieć pewność, że produkt końcowy będzie najwyższej jakości. Projekty zamawiane u nas są uprzednio akceptowane przez klienta i dopiero wtedy drukowane według ustalonej specyfikacji.

183Studio od ponad 12 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty poligraficzne. zamówisz u nas wszystko od ulotki, teczki ofertowej do druku wielkoformatowego, roll-up’ów. Realizujemy również zlecenia nietypowe. Masz pomysł? Może uda się go wspólnie zrealizować?

 

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!
NAPISZ DO NAS!

Masz ochotę nawiązać z nami współpracę,  masz pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej cenie wykonamy dla Ciebie projekt lub sesję fotograficzną. Nie wiesz jak przygotować pliki do druku. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.