Sprzedawaj więcej

FOTOGRAFIA
Produktowa

W czasach sklepów internetowych nikomu nie trzeba mówić jak ważna jest fotografia produktowa. To dzięki dobrym zdjęciom produktów nasz produkt sprzedaje sie lepiej. W skrócie: „Fotografia produktowa ma za zadanie zwrócić uwagę na sprzedawany produkt oraz jego sprzedanie w atrakcyjnej cenie.”

Fotografia produktowa
Fotografia produktowa
Fotografia produktowa gdansk_wrzeszcz
Fotografia produktowa gdańsk wrzeszcz

Lepsza fotografia produktu to lepsza sprzedaż produktu.

Wykonując zdjęcia produktów dla naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości
sprzętu fotograficznego oraz specjalistycznego oświetlenia studyjnego.
Wiemy, że profesjonalne fotografie produktów są ważnym elementem pozytywnego wizerunku firmy. Wszystkie produkty traktujemy indywidualnie.

Do każdego produktu dobieramy odpowiednie światło i kreujemy niepowtarzalny wizerunek powierzonego nam artykułu.

Zamawiając u nas zdjęcia produktów, otrzymacie państwo gotowe do użycia fotografie o wysokiej jakości. W cenie sesji jest także opracowanie graficzne zdjęć produktów w wybranym przez Państwa zakresie.

Fotografia biżuterii

Pierścionki, naszyjniki, kolczyki? Potrzebujesz fotografii do sklepu internetowego lub katalogu? Wykonamy dla Ciebei zdjęcia biżuterii na białym tle lub w dowolnej aranżacji.

Fotografia żywności

Posiadasz restaurację? Prowadzisz catering? Potrzebujesz fotogarfii do menu? Zdjęcia możemy wykonać na miejscu u klienta. 

Fotografia odzieży

Fotografie obuwia, skukienki, spodnie i reszta elementów garderoby. Zdjęcia typu „ghost”, zdjęcia na modelach lub manekinach.

Fotografia innych przedmiotów

Jeśli coś da się oświetlic to znaczy, że możemy to sfotografować. Masz nietypowy przedmiot? Numiznaty, dzieła sztuki, rzeźby, filatelistyka. Dokumentacja zbiorów? Napisz do nas.

Cennik

Ze względu na różnorodność wykonywanych zdjęć produktów ustalenie cennika jest bardzo trudne. Inaczej fotografuje się małe przedmioty takie jak biżuteria, a inaczej sprzet RTV. Dlatego niżej przedstawiamy orientacyjny cennik na fotografię produktową (packshoty). Pamiętając, że packshot to koszt jednorazowy – w skali sprzedaży wielu produktów okazuje się niewielkim wydatkiem.

Fotografia produktowa
Fotografia produktowa
Fotografia produktowa
Fotografia produktowa

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt drogą e-mail. W zapytaniu należy przesłać specyfikację techniczną potrzebnych Państwu fotografii oraz ilość produktów jakie macie do sfotografowania. sprzedaż@183studio.pl

Zobacz nasze fotografie produktów

Poniżej przedstawiamy  jedynie wycinek naszego dorobku fotografii produktowej. Przez wiele lat udostępniliśmy tysiące wysokojakościowych zdjęć produktów dla naszych klientów. 

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!
NAPISZ DO NAS!

Masz ochotę nawiązać z nami współpracę,  masz pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej cenie wykonamy dla Ciebie projekt lub sesję fotograficzną. Nie wiesz jak przygotować pliki do druku. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.