Renowacja fotografii

Renowacja i kolorowanie fotografii

Jeśli posiadasz stare fotografie – zniszczone, podarte, pobrudzone lub wyblakłe, nie mające już dawnej świetności – pomożemy Ci je odzyskać.Renowacja fotografii to jedna z dziedziń, w której czujemy się najlepiej. Od ponad 15 lat szkolimy i poszerzamy swoje umiejetności z tego zakresu. Rzadko zdarza się sytuacja abyśmy nie poradzili sobie z dostarczonymi przez Państwa fotografiami.
Pomaga nam w tym skaner o dużej rodzielczości oraz profesjonalne oprogramowanie, a przede wszystkim lata praktyki i umiejętności. 

Napisz do nas biuro@183studio.pl

Najczęściej wykonujemy

  • reprodukcja i renowacja fotografii 80% 80%
  • naprawa starych fotografii 90% 90%
  • powiększanie fotografii 85% 85%
  • kolorowanie fotografii 60% 60%
  • lifting cyfrowy 40% 40%

W zakres naszych usług wchodzi renowacja zniszczonych odbitek, przeprowadzanie korekcji szczegółów, wymazywanie elementów fotografii, multiplikacja, korekcja barwna, kolorowanie. Również zajmujemy się kreowaniem nowoczesnych zdjęć na stary styl np zniszczone podłoże, kolory sepia. fotomontaże.

Renowacja Fotografii
Renowacja fotografii

Kolorowanie fotografii

Koloryzacja fotografii to żmudny proces, który daje niesamowity efekt. Czarno białe fotografie mają to coś, ale nie da się ukryć,
że w kolorowych obrazach jest po prostu więcej życia. Na pewno miło będzie spojrzeć na stare zdjęcie naszego przodka w kolorze

Renowacja fotografii w naszym Studio

Wysoka jakość

Gwarantujemy wysoką jakość retuszowanych fotografii nawet przy dużych powiększeniach. Oczywiście efekt końcowy zależy od materiału wyjsciowego.

Bezpieczeństwo

Twoje oryginalne fotografie sa bezpieczne. Pracujemy na cyfrowej kopii zdjęcia a kontakt ze zdjęciem mamy tylko podczas skanowania .

Kompleksowa usługa

Jedyne co musisz zrobić to dostarczyc fotografie do nas. Resztą zajmiemy się my. Zeskanujemy, przeprowadzimy renowacje i wywołamy Twoje zdjęcia.

.

Powiększanie

Zdjęcia na płótnie? Fototapeta? Dzięki wysokiej rodzielczości skanowania jesteśmy wstanie wydrukować Twoje fotografie w dużym formacie.

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!
NAPISZ DO NAS!

Masz ochotę nawiązać z nami współpracę,  masz pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej cenie wykonamy dla Ciebie projekt lub sesję fotograficzną. Nie wiesz jak przygotować pliki do druku. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.