Renowacja fotografii

Renowacja fotografii to jedna z dziedziń, w której czujemy się najlepiej. Od ponad 15 lat szkolimy i poszerzamy swoje umiejetności z tego zakresu.Praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oczywście istnieją wyjątki, ale raczej nie zdarza się sytuacja abyśmy nie poradzili sobie z dostarczonymi przez Państwa fotografiami. Pomaga nam w tym skaner o dużej rodzielczości oraz profesjonalne oprogramowanie, a przede wszystkim lata praktyki i umiejętności.

Jeśli posiadasz stare fotografie – zniszczone, podarte, pobrudzone lub wyblakłe, nie mające już dawnej świetności – pomożemy Ci je odzyskać. Renowacja fotografii przeprowadzana jest na cyfrowej kopii dostarczonego przez Państwa zdjęcia, dlatego nie ma obawy, że oryginalne zdjęcie zostanie narażone na dodatkowe uszkodzenia. Zazwyczaj zdjęcia do renowacji przygotowujemy osobiście, ale jeśli masz możliwość, możesz zeskanować je u siebie w domu(w mozliwe jak najwiekszej rodzielczości) i wysłać je do nas na e-mail. Odeślemy gotowe pliki lub juz wywołane zdjęcia w wybranym wcześniej formacie.

W zakres naszych usług wchodzi renowacja zniszczonych odbitek, przeprowadzanie korekcji szczegółów, wymazywanie elementów fotografii, multiplikacja, korekcja barwna, kolorowanie. Również zajmujemy się kreowaniem nowoczesnych zdjęć na stary styl np zniszczone podłoże, kolory sepia. fotomontaże.

Najczęściej wykonujemy:

reprodukcja i renowacja fotografii
poprawianie fotografii
lifting cyfrowy
naprawa starych fotografii
poprawa jakości nieudanych fotografii
kolorowanie fotografii
powiększanie fotografii
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do działu Kontakt >>

Z

Wysoka jakość

Gwarantujemy wysoką jakość retuszowanych fotografii nawet przy dużych powiększeniach. Oczywiście efekt końcowy zależy od materiału wyjsciowego.

Bezpieczeństwo

Twoje oryginalne fotografie sa bezpieczne. Pracujemy na cyfrowej kopii zdjęcia a kontakt ze zdjęciem mamy tylko podczas skanowania .

Kompleksowa usługa

Jedyne co musisz zrobić to dostarczyc fotografie do nas. Resztą zajmiemy się my. Zeskanujemy, przeprowadzimy renowacje i wywołamy Twoje zdjęcia.

0

Powiększanie

Zdjęcia na płotnie? Fototapeta?Dzięki wysokiej rodzielczości skanowania jesteśmy wstanie wydrukować Twoje  fotografie w dużym formacie.