Jakość

Renowacja fotografii to jedna z dziedziń, w której czujemy się najlepiej. Od ponad 15 lat szkolimy i poszerzamy swoje umiejetności z tego zakresu.Praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oczywście istnieją wyjątki, ale raczej nie zdarza się sytuacja
abyśmy nie poradzili sobie z dostarczonymi przez Państwa fotografiami. Pomaga nam w tym skaner o dużej rodzielczości oraz profesjonalne oprogramowanie, a przede wszystkim lata praktyki i umiejętności.

Bezpieczeństwo

Renowacja fotografii przeprowadzana jest na cyfrowej kopii dostarczonego przez Państwa zdjęcia, dlatego nie ma obawy, że oryginalne zdjęcie zostanie narażone na dodatkowe uszkodzenia.

Przygotowanie

Zazwyczaj zdjęcia do renowacji przygotowujemy osobiście, ale jeśli masz możliwość, możesz zeskanować je u siebie w domu (w mozliwe jak najwiekszej rodzielczości) i wysłać je do nas na e-mail. Odeślemy gotowe pliki lub juz wywołane zdjęcia w wybranym wcześniej formacie. Istnieje możliwośc druku zdjęć na szerokiej gamie materiałów – od zwykłych odbitek po druk wielkoformatowy, fototapety oraz druk na materiałach sztywnych PCV,PLEXI.

CENNIK

Ceny sa ustalane indywidualnie i zależą od ilości pracy potrzebnej do wykonania reprodukcji. Zwykłe reprodukcje tzw „zdjęcie ze zdjęcia” to koszt od 10zł do 20zl, Retusz, naprawa ubytków, poprawa kolorystyczna zdjęcia, kolorowanie zdjęcia czarno białego to koszt od 30zl do 250zł w zależności od stopnia zniszczenia.Do wiekszości zleceń należy doliczyć koszty zamawianych odbitek.

Najczęściej wykonujemy:

reprodukcja i renowacja fotografii
poprawianie fotografii
lifting cyfrowy
naprawa starych fotografii
poprawa jakości nieudanych fotografii
kolorowanie fotografii
powiększanie fotografii
usuwanie postaci
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do działu Kontakt >>