FOTOGRAFIA DZIECI

Fotografia dzieci, szczgólnie tych najmniejszych, to jedna z piękniejszych dziedzin fotografii. Proponujemy Państwu wykonanie sesji zdjęciowej z Waszymi pociechami. Na sesje zapraszamy najmłodsze dzieci – aby uwiecznić ich pierwsze tygodnie życia, oraz dzieci starsze od 1 do 15 roku życia.

10x15_DSC6327

Sesje wykonywane w profesjonalnych warunkach, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki naszej cierpliwości i pomysłowości dają niesamowite efekty i pamiątkę na całe życie. Staramy sie nie tylko dać Wam piekną pamiatkę, ale i też miło spedzić z wami czas podczas sesji. Wykonujemy zdjęcia portretowe, artystyczne, sesje z mamą i tatą.

ftografia dzieci 1

Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo Waszych małych pociech. Dlatego na sesję umawiamy się z kilkudniowym wyprzedzeniem, tak abyśmy mogli w pełni przygotwać studio dla najmłodszych. Jeśli uważacie, że Wasz maluszek bedzie czuł się lepiej u siebie w domu, istnieje oczywście możliwość zrobienia sesji u Was w domu. Jednym z ważniejszych elementów sesji, są rodzice, którzy czynnie uczestniczą podczas wykonywania zdjęć, dają poczucie bezpieczeństwa swojemu dziecku oraz asekurują je, gdy my robimy zdjęcia.

3

Czas trwania sesji to zazwyczaj 2-3 godziny, jednakże przy młodszych dzieciach czas jest trudny do określenia – o tym decyduje maluszek. Staramy się aby Wasze pociechy poczuły sie u nas swobodnie – nasze sesje polegają na zabawie. Ceny takiej usługi wahają się od 50zł do 500zł, a wszystkie szczegóły sesji omawiamy na wcześniejszym spotkaniu. Jeśli macie pytania, pomysły lub poprostu chcecie dowiedzieć się wiecej szczegółów napiszcie do nas. Kontakt